NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Leroy Merlin Posnania kreuje jesienne trendy w największej w Polsce strefie aranżacji i inspiracji

2016-10-18 15:06:24

Detal ma znaczenie

Aby podążać za trendami nie trzeba zmieniać całego wystroju. Dominującą dziś nowoczesną, minimalistyczną estetykę i wnętrza o jasnych barwach wystarczy przełamać intensywnymi kolorystycznie akcentami i elementami dekoracyjnymi. Kilka prostych zabiegów: nowa lampa w salonie, kolorowe duże poduszki, dywan w geometryczne wzory czy efekty dekoracyjne 3D na ścianę – nadadzą naszemu mieszkaniu nowego, energetycznego wyglądu i oryginalnego wymiaru. – By pomóc naszym klientom w szybkim i skutecznym doborze odpowiednich dodatków w strefie aranżacji Leroy Merlin w Posnanii zaprojektowaliśmy 20 boksów z inspiracjami. Znajdą w nich gotowe rozwiązania stylistyczne – zarówno do klasycznych, ciepłych wnętrz, jak i nowoczesnych, minimalistycznych przestrzeni. Jesteśmy także przygotowani na potrzeby tych, którzy potrzebują rozwiązań ‘szytych na miarę’ – przygotujemy projekty, uszyjemy tekstylia wpisujące się w koncepcję dostosowaną do ich indywidualnych potrzeb – mówi Magda Rink, kierownik działu Dekoracji i Dywanów w Leroy Merlin Posnania.

Ściany też mogą zdobić. Zimna zieleń przebojem sezonu?

Ściany zyskują dziś nowy charakter, stając się ważnym elementem dekoracyjnym. Poszukując drobnej odmiany w naszym domowym otoczeniu, postawmy na jesienną paletę barw na ścianach. Jest dojrzała i wysublimowana. Szarości, głębokie, nasycone czerwienie, ocieplający wnętrza żółty oraz dawno niewidziana zimna zieleń, która może stać się przebojem – to kolory dominujące w tym sezonie. – W dziale farb przygotowaliśmy specjalną strefę doboru kolorów spośród tysięcy odcieni, dostosowanych do różnych powierzchni i upodobań. W naszej ofercie posiadamy także unikalne kolekcje przeznaczone do dekorowania, np. farby z delikatnym efektem brokatu, a także te przeznaczone do ochrony ścian. Jednym z ciekawszych rozwiązań są też farby i masy dekoracyjne nowej generacji – tworzące efekt ‘trzeciego wymiaru’. Spełniają one wszystkie wymagania estetyczne i techniczne stawiane nowoczesnym pokryciom ściennym – zapewnia Sylwia Gorczyca, doradca klienta z działu Farb i Lakierów w Leroy Merlin Posnania.

Światło kreujące przestrzeń: nowoczesne LEDy i żarówki w stylu vintage

W oświetlaniu wnętrz stawiamy dziś na syntezę nowoczesnej technologii – energooszczędne źródła światła, jak lampy LED – z funkcjonalnymi rozwiązaniami projektowymi nawiązującymi do najnowszych trendów: geometrycznych wzorów, naturalnych materiałów, struktur, wyrobów z metalu, miedzi i drewna, lamp-rzeźb czy dekoracyjnych kreujących nastrój. – Kolekcja oświetlenia, którą przygotowaliśmy specjalnie dla klientów Leroy Merlin Posnania to najszersza oferta na rynku. Tworzą ją źródła światła utrzymane w różnej stylistyce i pasujące do zróżnicowanych wnętrz urządzonych zarówno w stylu klasycznym, industrialnym, skandynawskim czy tradycyjnym. By wybór właściwego źródła światła był jeszcze trafniejszy, do dyspozycji klientów oddajemy specjalne testery i tablice edukacyjne – mówi Natalia Urbaniak, koordynator działu Oświetlenie w Leroy Merlin Posnania.

W ofercie nowego sklepu sieci Leroy Merlin w Posnanii, skierowanej zarówno do fachowców, jak i pasjonatów aranżacji wnętrz i budownictwa, znajdzie się blisko 40 000 produktów dla domu i ogrodu oraz strefy inspiracji i przestrzeń dla majsterkowiczów. Wszystko dostępne w 13 działach handlowych.

Sklep zostanie otwarty 19 października 2016 r. To będzie piąty sklep francuskiej sieci w Poznaniu, siódmy w woj. wielkopolskim, a 53. w Polsce. Jednopoziomowy hipermarket budowlany zajmie powierzchnię prawie 9 tys. mkw.

Leroy Merlin Posnania będzie otwarty siedem dni w tygodniu: od poniedziałku do soboty w godz. 6:30-21:00, a w niedzielę – od godz. 9:00 do 20:00.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: